Budova B na naší škole opět letos v zimě ožila. Podobně nákupní horečce to vypadalo, když jsme otevřeli první den burzy.

Tu znají již naši žáci jako opravdu úspěšnou a vidí v ní také možnost, jak obohatit svůj šatník o pěkné, nové a moderní kousky, aniž by museli sáhnout do kapesného nebo prosit o příspěvek rodinné příslušníky.
Plné tašky si odnesli mnozí žáci, děvčata i chlapci, někteří na burze našli také oblečení na závěrečnou zkoušku nebo do divadla. Někteří si odnesli obuv, sportovní i vycházkovou, také kozačky nebo sandály.
V místnosti, kde se burza konala, bylo rušno celé dva týdny. Některé třídy přišly opakovaně, protože jsme měli spoustu věcí, které jsme postupně doplňovali. Bylo moc fajn vidět na burze také žáky učebních oborů.

Po ukončení této akce jsme zbylé oblečení a doplňky sbalili do krabic a odvezli na charitu do společnosti ADRA na hlavní třídě v Ostravě-Porubě.

Děkujeme všem, kdo přispěl nepotřebným šatstvem, obuví, hračkami, doplňky – třeba v hodině při výuce některé své věci na našich žácích poznáte a zahřeje vás pocit tepla a radosti, jako nás, kteří tento pocit sdílíme.

Mgr. Jarmila Volná

předseda spolku Duhový klíč