Konzultační hodiny učitelů teoretického vyučování ve školním roce 2021/2022

Jméno pedagogického pracovníkadenčasové rozmezímísto
Abdelhadi Mohamed, Mgr.pondělí14:30 – 16:30kabinet A105
Adamčíková Jana, Mgr.středa14:00 – 16:00kabinet E9
Bařáková Iveta, Ing.pondělí14:00 – 16:00kabinet E306
Broskevičová Blanka, Mgr.pondělí14:00 – 16:00kabinet E402
Brůnová Kateřina, Ing. Bc.pondělí14:00 – 16:00kabinet B22
Burkovičová Radka, Mgr.pondělí14:30 – 16:30kabinet E9
Červeňáková Lada, Mgr.středa14:00 – 16:00kabinet E205
Fajkusová Simona, Mgr.středa14:25 – 16:25kabinet A404
Fromeliusová Ludmila, Mgr.úterý14:00 – 18:00 (v závislosti na rozvrhu DS)kabinet E403
Hercíková Vladimíra, Ing.úterý14:00 – 18:00 (v závislosti na rozvrhu DS)kabinet E403
Hořínková Michaela, Mgr.úterý14:00 – 16:00kabinet A410
Hotová Ivana, PaedDr.úterý14:00 – 16:00kabinet E308
Hřivnová Leona, Ing.úterý14:00 – 18:00 (v závislosti na rozvrhu DS)kabinet E308
Hummelová Ilona, Mgr.pondělí14:10 – 16:10kabinet A410
Chovancová Lenka, Mgr.úterý14:00 – 18:00 (v závislosti na rozvrhu DS)kabinet E108
Chrustová Libuše, Ing.středa14:00 – 16:00kabinet B25
Janoušková Martina, Mgr.pondělí14:30 – 16:30kabinet S107
Jesenovskij Alexejstředa14:00 – 16:00kabinet E205
Kalíšek Igor, Ing.pondělí14:30 – 16:30kabinet A16/učebna E13
Karkošková Kateřina, Ing.pátek14:00 – 16:00kabinet A404
Kavalová Jana, Mgr.středa14:00 – 16:00kabinet A304
Kofroňová Ludmila, Mgr.úterý14:45 – 18:45 (v závislosti na rozvrhu DS)kabinet E105
Kozelská Miroslava, Mgr.pondělí14:00 – 16:00kabinet A304
Kremeňová Hana, Ing.středa14:00 – 16:00kabinet A16/učebna E15
Křikalová Zdeňka, Mgr.pondělí14:25 – 16:25kabinet B119
Kubala Karel, Ing.úterý14:30 – 16:30kabinet E7/učebna E3
Kučeja Stanislav, Mgr.úterý14:00 – 18:00 (v závislosti na rozvrhu DS)kabinet E105
Laštíková Šárkaúterý14:00 – 18:00 (v závislosti na rozvrhu DS)učebna E107
Lukačíková Pavlína, Ing.pondělí14:00 – 16:00kabinet E111/učebna A14
Martinásková Jana, Ing.pondělí14:00 – 16:00kabinet E7
Mertlová Pavla, Mgr.úterý14:00 – 18:00 (v závislosti na rozvrhu DS)kabinet E311
Miháliková Jaromíra, Mgr.středa14:00 – 16:00kabinet E314
Misková Kateřina, Ing.pondělí14:00 – 16:00kabinet E7
Němečková Věra, Mgr.pondělí14:30 – 16:30kabinet A16/sportovní areál
Nenková Šárka, Mgr.úterý16:00 – 18:00kabinet E302
Pajdová Blanka, Mgr.pondělí14:00 – 16:00kabinet A112
Pastrňák Ondřej, DiS.úterý14:00 – 18:00 (v závislosti na rozvrhu DS)D7
Petrušková Marcela, Mgr.úterý14:30 – 16:30kabinet A301
Pokorný Zdeněk, Ing., Mgr.pondělí14:00 – 16:00kabinet A114/učebnyE3, E6
Popovičová Jitka, Ing.úterý14:00 – 18:00 (v závislosti na rozvrhu DS)kabinet E306
Prauzková Jana, Mgr.středaST: 14:00 – 16:00 LT: 14:30 – 16:30kabinet E111/učebna E13  
Pšenica Daniel, Mgr.úterýLT: 14:00 – 16:00kabinet E208
Puffová Karla, Ing.pondělí14:00 – 16:00kabinet A13
Rajská Šárka, Mgr.pondělíST: 15:00 – 17:00 LT: 14:00 – 16:00kabinet E302
Sedlačíková Eva, Mgr.středa14:00 – 16:00kabinet A3
Slováčková Jaščišáková Blanka, Mgr.pondělí14:00 – 16:00kabinet A305
Sosnová Soňa, Mgr.středa14:30 – 16:30kabinet D3
Stachoňová Alena, Mgr.úterý14:00 – 16:00kabinet E308
Staňková Renáta, Mgr.úterý14:00 – 18:00 (v závislosti na rozvrhu DS)kabinet E9
Starostová Jiřina, Mgr.středa14:00 – 16:00kabinet E314
Šejdová Lenka, Mgr.pondělí14:00 – 16:00kabinet B22/učebna B23
Švindrychová Zuzana, Mgr.úterý14:00 – 16:00kabinet E108
Taufer Štěpán, Mgr.pondělí14:20 – 16:20kabinet E208
Témová Marta, Mgr.středa14:00 – 16:00kabinet E401
Tesarčíková Šárka, Mgr.středa14:00 – 16:00kabinet E314
Teuerová Kateřina, Mgr.úterý14:30 – 16:30kabinet A17
Trembač Lukáš, Mgr.pondělí14:00 – 16:00kabinet E208/sportovní areál
Trembačová Lenka, Mgr.pondělí14:00 – 16:00kabinet E402
Urban Michal, Mgr.pondělí14:30 – 16:30kabinet E205
Urbanová Liběna, Mgr.pondělí14:30 – 16:30kabinet A404
Volná Jarmila, Mgr.pátek14:00 – 16:00kabinet B13
Vysocká Taťána, Mgr.středa14:30 – 16:30kabinet E302
Vytřasová Radmila, Mgr.pondělí14:30 – 16:30kabinet A112