Suplování:   Pátek 25.5.2018 (Lichy tyden)

BEZ DS

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

HT4

KV

KV

KV

KV

KV

KV

KV

KV

           

IT3

P

P

P

P

P

P

P

P

           

IT4

KV

KV

KV

KV

KV

KV

KV

KV

           

PRZ3

   

E

E

                   

SČ4A

KV

KV

KV

KV

KV

KV

KV

KV

           

SČ4B

KV

KV

KV

KV

KV

KV

KV

KV

           

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Gilar Jiří (MZpř)

-

-

-

-

-

-

-

-

           

Pilichová Dáša (N)

-

-

-

Tb

-

-

-

-

           

Zapletalová Lenka (Ji)

   

-

..

..

                 

Barnišin Richard (L)

-

-

-

-

-

-

-

-

           

Bartková Danuše (N)

-

..

..

..

..

..

-

-

           

Borešová Pavlína (Ji)

   

-

-

                   

Broďáková Eva (L)

   

-

..

Pu

-

..

             

Brůnová Kateřina (L)

         

..

-

-

           

Červeňáková Lada (N)

-

..

..

-

..

..

..

-

           

Horutová Charlotte (EXpř)

   

-

-

                   

Hořínková Michaela (EXpř)

   

..

..

                   

Hotová Ivana (N)

-

-

-

-

-

-

-

-

           

Hruška Pavel (L)

       

-

..

-

-

           

Jesenovskij Alexej (MZpř)

-

..

..

..

..

..

..

-

           

Kantorová Pavla (MZpř)

..

..

-

-

..

..

-

-

           

Kantorová Iva (Ji)

   

-

-

                   

Kofroňová Ludmila (MZpř)

-

..

Tb

-

..

Tb

..

-

           

Kučeja Stanislav (MZpř)

..

-

..

..

La

He

-

-

           

Kurečková Kateřina (N)

-

-

-

-

-

-

-

-

           

Němečková Věra (L)

-

Bk

Bk

..

-

-

-

-

           

Pajdová Blanka (D)

-

..

..

Lk

Kk

..

..

-

           

Piková Tereza (D)

-

-

-

-

-

-

-

-

           

Popovičová Jitka (D)

-

..

..

..

Vt

..

..

-

           

Prauzková Jana (MZpř)

-

..

-

..

-

-

-

-

           

Slivková Ludmila (N)

-

-

-

-

-

-

-

-

           

Stachoňová Alena (N)

-

..

Mt

Kr

..

..

-

-

           

Starostová Jiřina (L)

 

-

..

-

-

-

-

-

           

Šáňová Agorka (L)

   

-

-

                   

Švindrychová Zuzana (DVP)

-

-

Kr

Ms

Cr

Sc

..

-

           

Urban Michal (MZpř)

-

Fr

..

..

..

-

-

-

           

Urbanová Liběna (N)

-

..

..

..

..

..

-

-

           

Vašutová Věra (N)

-

-

-

..

Hm

Tm

Tm

-

           

Vybíralová Sylva (L)

     

-

-

-

-

-

           

Janoušková Martina (MZpř)

-

..

-

-

-

-

-

-

           

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

D1

           

D4

           

D7

           

D8

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Abdelhadi Mohamed Bakr Gaballa

před 4. hodinou dohled A-3. patro

 

Bachurová Marie

před 4. hodinou dohled A-1. patro

 

Bařáková Iveta

2.hod

odpadá

MAT

IT4

 

Konec výuky, zkrácení výuky

Broskevičová Blanka

6.hod

navíc

ANJ

SČ2A

(E206)

za odpadlou

 

7.hod

odpadá

ANJ

SČ2A (S1)

 

zrušeno

 

před 5. hodinou dohled E-2. patro

 

Burkovičová Radka

2.hod

spojeno (Ne L)

TEV

ZP1

(TV2)

 
 

3.hod

spojeno (Ne L)

TEV

ZP1

   

Fromeliusová Ludmila

2.hod

spojeno (Ub MZpř)

ANJ

SČ1B (S2)

(E201)

 
 

5.hod

přesun <<

PSY

SČ3B

(E210)

z 7.hod

 

5.hod

odpadá

ANJ

IT3

 

Odborná praxe

 

7.hod

přesun >>

PSY

SČ3B

 

na 5.hod

Hořínková Michaela

5.hod

supl. (Va N)

ZBE

ZP1

(A415)

přespočetná hod.

Hruška Pavel

2.hod

přesun >>

ZEL

IT2

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

ZEL

IT2

(E104)

z 2.hod

 

4.hod

odpadá

ETM

IT3

 

Odborná praxe

Hřivnová Leona

3.hod

navíc

MAT

HT2

(E307)

přespočetná hod.

 

4.hod

navíc

MAT

HT2

(E307)

přespočetná hod.

Hummelová Ilona

4.hod

přesun <<

MAT

ZP1

(A415)

z 6.hod

 

4.hod

odpadá

DTS

IT4

 

Konec výuky, zkrácení výuky

 

6.hod

supl. (Kc MZpř)

DEJ

IT2

(E104)

přespočetná hod.

 

6.hod

přesun >>

MAT

ZP1

 

na 4.hod

Chovancová Lenka

před 2. hodinou dohled E-1 .patro

 

Chrustová Libuše

5.hod

supl. (Sd DVP)

OBV

KP1

(A1)

přespočetná hod.

Kalíšek Igor

před 4. hodinou dohled Vestibul

 

Kremeňová Hana

2.hod

odpadá

HDW

IT3

 

Odborná praxe

 

3.hod

supl. (Sd DVP)

OBV

PP3

(A307)

za odpadlou

 

4.hod

supl. (Sv N)

CJL

KP1

(A1)

za odpadlou

 

6.hod

navíc

ICT

HT2

(E6)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

UPR

IT4 (S2)

 

Konec výuky, zkrácení výuky

 

7.hod

odpadá

UPR

IT4 (S2)

 

Konec výuky, zkrácení výuky

 

před 5. hodinou dohled Vestibul

 

Křikalová Zdeňka

5.hod

supl. (Pd D)

SUR

PV2

(A111)

přespočetná hod.

Laštíková Šárka

5.hod

supl. (Kc MZpř)

CJL

IT1

(E102)

přespočetná hod.

 

6.hod

odpadá

CJL

SČ4B

 

Konec výuky, zkrácení výuky

 

před 3. hodinou dohled E-1 .patro

 

Lukačíková Pavlína

4.hod

supl. (Pd D)

TCH

P2

(E304)

přespočetná hod.

 

před 6. hodinou dohled E-2. patro

 

Martinásková Jana

3.hod

supl. (Sv N)

CJL

SČ1B

(E107)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

PRM

IT4

 

Konec výuky, zkrácení výuky

Miháliková Jaromíra

2.hod

přesun >>

CJL

PV2

 

na 6.hod

 

4.hod

přesun <<

ANJ

C2

(A108)

z 7.hod

 

6.hod

přesun <<

CJL

PV2

(A111)

z 2.hod

 

7.hod

přesun >>

ANJ

C2

 

na 4.hod

 

před 7. hodinou dohled A-1. patro

 

Misková Kateřina

4.hod

supl. (Sd DVP)

OBV

SU2

(A402)

přespočetná hod.

Nenková Šárka

5.hod

přesun <<

HOV

OŠ1

(A15)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

HOV

OŠ1

 

na 5.hod

Novotná Olga

před 7. hodinou dohled E-1 .patro

 

Petrušková Marcela

před 3. hodinou dohled A-3. patro

 

Pietrasová Vladislava

před 4. hodinou dohled E-1 .patro

 
 

před 2. hodinou dohled E-2. patro

 

Puffová Karla

5.hod

supl. (Br L)

ZSP

PSL2

(A306)

přespočetná hod.

Rajská Šárka

5.hod

přesun <<

EKO

OŠ2

(A14)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

EKO

OŠ2

 

na 5.hod

Sosnová Soňa

3.hod

změna

VPV

SČ2A

(E204)

 
 

4.hod

změna

VPV

SČ2A

(E204)

 
 

5.hod

změna

VPV

SČ2B

(E207)

 
 

6.hod

změna

VPV

SČ2B

(E207)

 
 

před 4. hodinou dohled E-2. patro

 

Staňková Renáta

6.hod

supl. (Sd DVP)

OBV

KP3

(A2)

přespočetná hod.

Témová Marta

6.hod

supl. (Va N)

TEV

PV3

 

do úvazku

 

6.hod

odpadá

TEV

IT3

 

Odborná praxe

 

7.hod

supl. (Va N)

TEV

PV3

(TV2)

do úvazku

 

7.hod

odpadá

TEV

IT3

 

Odborná praxe

Tesarčíková Šárka

před 3. hodinou dohled E-2. patro

 

Trembačová Lenka

3.hod

spojeno (Kf MZpř)

NEJ

HT3 (S1)

(E309)

 
 

3.hod

změna

NEJ

HT3 (S2)

(E309)

 
 

4.hod

spojeno (Pi N)

NEJ

KU1 (S1)

(E313)

 
 

5.hod

přesun <<

ZSV

HT2

(E307)

z 24.5. 8.hod

 

6.hod

spojeno (Kf MZpř)

NEJ

HT1 (S1)

(E109)

 
 

před 7. hodinou dohled E-2. patro

 

Volná Jarmila

4.hod

přesun <<

CJL

PSL2

(B111)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

CJL

PSL2

 

na 4.hod

Vysocká Taťána

1.hod

přesun >>

CHE

SČ1B

 

na 4.hod

 

2.hod

přesun >>

ZSV

C2

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

ZSV

C2

(A108)

z 2.hod

 

4.hod

přesun <<

CHE

SČ1B

(E201)

z 1.hod

 

7.hod

přesun >>

EKL

HT1

 

na 22.5. 6.hod

Vytřasová Radmila

5.hod

supl. (Pp D)

MAT

KUP3

(E303)

přespočetná hod.

 

před 2. hodinou dohled A-1. patro

 

 

 

Suplování:   Pondělí 28.5.2018 (Sudy tyden)

BEZ DS

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

HT4

KV

KV

KV

KV

KV

KV

KV

KV

           

IT2

E

E

E

E

E

E

E

E

           

IT4

KV

KV

KV

KV

KV

KV

KV

KV

           

SČ4A

KV

KV

KV

KV

KV

KV

KV

KV

           

SČ4B

KV

KV

KV

KV

KV

KV

KV

KV

           

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Gilar Jiří (MZpř)

-

-

-

-

..

-

-

-

           

Pilichová Dáša (N)

-

-

-

-

-

-

-

-

           

Adamčíková Jana (EXpř)

-

Bv

-

..

..

Sj

..

..

           

Bartková Danuše (N)

-

-

-

-

-

Kz

Kz

..

           

Červeňáková Lada (N)

-

..

-

-

..

-

..

..

           

Duchková Silvie (EXpř)

-

-

-

-

-

-

-

-

           

Hořínková Michaela (L)

           

..

-

           

Jesenovskij Alexej (MZpř)

-

..

Bv

-

..

..

..

-

           

Kantorová Pavla (MZpř)

-

..

..

..

-

..

-

..

           

Kofroňová Ludmila (MZpř)

-

..

..

Tb

Sb

-

-

-

           

Křikalová Zdeňka (L)

-

..

-

                     

Kučeja Stanislav (MZpř)

-

..

Sd

-

..

..

-

-

           

Kurečková Kateřina (N)

-

-

-

-

-

-

-

-

           

Laštíková Šárka (MZpř)

-

..

..

..

Ch

-

-

-

           

Lukačíková Pavlína (EXpř)

-

..

..

..

-

..

..

-

           

Prauzková Jana (MZpř)

-

..

Kl

-

-

Kr

Kr

..

           

Puffová Karla (MZpř)

-

..

Kl

-

-

-

..

..

           

Slivková Ludmila (N)

-

-

-

-

-

-

-

-

           

Stachoňová Alena (N)

-

..

-

Bn

Br

Sc

-

-

           

Urban Michal (MZpř)

-

..

Rj

..

..

..

-

-

           

Urbanová Liběna (N)

-

-

-

..

-

..

..

..

           

Vašutová Věra (N)

-

-

Bt

Pd

-

-

Tm

Tm

           

Vavrošová Pavla (L)

     

-

-

-

-

-

           

Janoušková Martina (MZpř)

-

..

..

-

Tc

..

..

..

           

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

D1

           

D4

           

D7

           

D8

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Zapletalová Lenka

5.hod

odpadá

MAT

HT4

 

Konec výuky, zkrácení výuky

 

8.hod

odpadá

MAT

IT2

 

Exkurze

Barnišin Richard

před 4. hodinou dohled E-přízemí

 

Bařáková Iveta

2.hod

odpadá

MAT

IT4

 

Konec výuky, zkrácení výuky

 

3.hod

supl. (Va N)

PPK

SČ1A

(E202)

za odpadlou

 

8.hod

odpadá

MAT

SČ4A

 

Konec výuky, zkrácení výuky

Broďáková Eva

5.hod

supl. (Sv N)

CJL

HT3

(E309)

za odpadlou

 

před 2., 3. hodinou dohled A-3. patro

 

Broskevičová Blanka

2.hod

spojeno (Ad EXpř)

ANJ

SČ1A (S2)

(E202)

 
 

3.hod

spojeno (Jj MZpř)

ANJ

SČ2A (S2)

(E206)

 
 

4.hod

navíc

ANJ

KU2

(E303)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

ANJ

HT1 (S1)

 

zrušeno

 

7.hod

navíc

ANJ

HT1

(E109)

za odpadlou

 

8.hod

odpadá

ANJ

KU2 (S2)

 

zrušeno

Brůnová Kateřina

4.hod

supl. (Sv N)

CJL

OŠ2

(A14)

za odpadlou

 

před 5. hodinou dohled Vestibul

 

Burkovičová Radka

před 2. hodinou dohled E-přízemí

 

Burýšková Soňa

před 5. hodinou dohled A-4. patro

 

Hercíková Vladimíra

6.hod

přesun <<

ICT

OŠ2

(E3)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

ICT

OŠ2

 

na 6.hod

 

před 3. hodinou dohled A-1. patro

 

Hoffmannová Petra

před 4. hodinou dohled E-1 .patro

 

Hruška Pavel

4.hod

navíc

UPR

IT1

(A115)

za odpadlou

 

5.hod

navíc

UPR

IT1

(A115)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

ZEL

IT2

 

Exkurze

 

6.hod

navíc

UPR

IT1

(A115)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

UPR

IT1 (S1)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

UPR

IT1 (S1)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

UPR

IT1 (S1)

 

zrušeno

Hřivnová Leona

před 3. hodinou dohled E-1 .patro

 

Hummelová Ilona

3.hod

přesun <<

MAT

P1

(E304)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

MAT

P1

 

na 3.hod

 

před 8. hodinou dohled Vestibul

 

Chovancová Lenka

5.hod

supl. (La MZpř)

CJL

SČ1A

(E202)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

PSY

SČ4B

 

Konec výuky, zkrácení výuky

 

před 6. hodinou dohled E-2. patro

 

Kalíšek Igor

3.hod

supl. (Pr MZpř)

TEA

KU2 (S1)

(E6)

za odpadlou

 

3.hod

spojeno (Pu MZpř)

TEA

KU2 (S2)

(E6)

 
 

3.hod

odpadá

ASW

IT2

 

Exkurze

Kozelská Miroslava

6.hod

supl. (Ba N)

MMH

HT3

(E309)

za odpadlou

 

7.hod

supl. (Ba N)

TPP

HT2

(E307)

za odpadlou

 

před 8. hodinou dohled A-3. patro

 

Kremeňová Hana

4.hod

odpadá

HDW

IT2

 

Exkurze

 

6.hod

supl. (Pr MZpř)

OKO

OŠ1

(E13)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

ITP

IT4

 

Konec výuky, zkrácení výuky

 

7.hod

supl. (Pr MZpř)

OKO

OŠ1

(E13)

za odpadlou

 

7.hod

odpadá

ITP

IT4

 

Konec výuky, zkrácení výuky

 

před 8. hodinou dohled E-přízemí

 

Lukasík Adam

před 6. hodinou dohled A-4. patro

 

Misková Kateřina

před 6. hodinou dohled Vestibul

 

Němečková Věra

před 7. hodinou dohled Vestibul

 

Nenková Šárka

4.hod

odpadá

EKO

SČ4A

 

Konec výuky, zkrácení výuky

Pajdová Blanka

4.hod

supl. (Va N)

BIO

P1

(E304)

za odpadlou

 

před 4. hodinou dohled A-3. patro

 

Pietrasová Vladislava

před 6. hodinou dohled E-1 .patro

 

Popovičová Jitka

5.hod

přesun <<

MAT

SČ3B

(E210)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

MAT

SČ3B

 

na 5.hod

Pszczolka Jaroslav

3.hod

změna

HDV

SČ1B (S1)

(E201)

 
 

4.hod

změna

HDV

SČ1B (S1)

(E201)

 
 

5.hod

změna

HDV

SČ1B (S2)

(E203)

 
 

6.hod

změna

HDV

SČ1B (S2)

(E203)

 
 

7.hod

změna

HDV

SČ1A (S1)

(E203)

 
 

8.hod

změna

HDV

SČ1A (S1)

(E203)

 

Rajská Šárka

3.hod

supl. (Ub MZpř)

ANJ

OŠ2

(A14)

za odpadlou

Slováčková-Jašč. Blanka

5.hod

supl. (Kf MZpř)

CJL

AZP2

(A409)

za odpadlou

Sosnová Soňa

3.hod

změna

VPV

SČ1B (S2)

(E203)

 
 

4.hod

změna

VPV

SČ1B (S2)

(E203)

 
 

5.hod

změna

VPV

SČ1B (S1)

(E201)

 
 

6.hod

změna

VPV

SČ1B (S1)

(E201)

 
 

7.hod

změna

VPV

SČ1A (S2)

(E202)

 
 

8.hod

změna

VPV

SČ1A (S2)

(E202)

 
 

před 7., 8. hodinou dohled E-2. patro

 

Staňková Renáta

3.hod

přesun <<

PED

SČ3B

(E210)

z 8.hod

 

3.hod

přesun >>

PSY

SČ2B

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

PSY

SČ2B

(E207)

z 3.hod

 

6.hod

supl. (Sv N)

CJL

SČ2A

(E107)

za odpadlou

 

7.hod

odpadá

PED

SČ4B

 

Konec výuky, zkrácení výuky

 

8.hod

přesun >>

PED

SČ3B

 

na 3.hod

 

před 3. hodinou dohled E-přízemí

 

Starostová Jiřina

2.hod

odpadá

NEJ

HT4

 

Konec výuky, zkrácení výuky

 

6.hod

supl. (Ad EXpř)

ANJ

PŠ1A

(B12)

za odpadlou

Švindrychová Zuzana

3.hod

supl. (Kc MZpř)

CJL

SČ3A

(E209)

za odpadlou

 

3.hod

přesun >>

ZSV

HT1

 

na 5.hod

 

5.hod

přesun <<

ZSV

HT1

(E109)

z 3.hod

 

před 2. hodinou dohled E-1 .patro

 

Témová Marta

7.hod

supl. (Va N)

ZBE

AP1

(A407)

za odpadlou

 

8.hod

supl. (Va N)

BIO

OŠ1

(A15)

za odpadlou

 

před 8. hodinou dohled A-4. patro

 

Tesarčíková Šárka

3.hod

přesun <<

DEJ

SČ2B

(E207)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

DEJ

SČ2B

 

na 3.hod

Trembač Lukáš

5.hod

supl. (Js MZpř)

SOP

SČ2A

(E8)

za odpadlou

 

před 2. hodinou dohled E-2. patro

 

Trembačová Lenka

3.hod

odpadá

ZSV

IT4

 

Konec výuky, zkrácení výuky

 

4.hod

spojeno (Kf MZpř)

NEJ

HT1 (S1)

(E109)

 
 

před 5. hodinou dohled E-2. patro

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři