Suplování:   Středa 20.2.2019 (Sudy tyden)

Teoretické vyučování

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

SČ1B

 

E

E

E

E

E

E

E

         

SČ2A

P

P

P

P

P

P

P

P

         

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Hruška Pavel (N)

-

-

-

-

-

-

Kx

-

         

Hřivnová Leona (N)

-

..

-

Cr

Kl

..

-

..

         

Chrustová Libuše (L)

           

..

..

         

Miháliková Jaromíra (OC)

-

-

La

Ub

Ad

Ts

Bv

-

         

Nenková Šárka (L)

       

He

..

..

           

Rajská Šárka (N)

-

-

..

Tm

-

..

-

-

         

Stachoňová Alena (N)

-

..

..

..

-

-

-

-

         

Vysocká Taťána (EXnp)

 

-

-

Ch

..

..

..

..

         

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

E6

     

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Adamčíková Jana

5.hod

supl. (Mh OC)

ANJ

KU2 (S2)

(E313)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

ANJ

SČ2A (S2)

 

Odborná praxe

Bařáková Iveta

před 8. hodinou dohled E-3. patro

 

Broskevičová Blanka

5.hod

odpadá

ANJ

SČ2A (S1)

 

Odborná praxe

 

7.hod

supl. (Mh OC)

ANJ

PŠ2C

(B7)

za odpadlou

Burkovičová Radka

před 7. hodinou dohled E-3. patro

 

Fajkus Roman

před 7. hodinou dohled B-přízemí

 

Hummelová Ilona

5.hod

supl. (Nk L)

EKO

SČ4B

(E210)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

MAT

SČ2A

 

Odborná praxe

Chovancová Lenka

4.hod

supl. (Vy EXnp)

PPK

SČ2B

(E201)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

PSY

SČ2A

 

Odborná praxe

 

7.hod

odpadá

TEV

SČ2A

 

Odborná praxe

 

8.hod

odpadá

TEV

SČ2A

 

Odborná praxe

Chrustová Libuše

4.hod

supl. (Hr N)

MTR

KP2

(A1)

za odpadlou

Jesenovskij Alexej

5.hod

odpadá

ANJ

SČ1B (S1)

 

Exkurze

 

6.hod

přesun <<

ANJ

SČ3A

(E206)

z 7.hod

 

7.hod

přesun <<

KJA

SČ3A

(E206)

z 8.hod

 

7.hod

přesun >>

ANJ

SČ3A

 

na 6.hod

 

8.hod

přesun >>

KJA

SČ3A

 

na 7.hod

Kalíšek Igor

5.hod

supl. (Hr N)

TCH

KP2

(A1)

za odpadlou

Kozelská Miroslava

před 6. hodinou dohled E-3. patro

 

Křikalová Zdeňka

4.hod

přesun <<

ZPP

PŠ1C

(B19)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

ZPP

PŠ1C

 

na 4.hod

Kubala Karel

7.hod

spojeno (Hu N)

UPR

IT3 (S1)

(E3)

 

Laštíková Šárka

3.hod

supl. (Mh OC)

ANJ

C3

(A108)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

CJL

SČ2A

 

Odborná praxe

Martinásková Jana

4.hod

změna

ICT

HT1 (S2)

(E101)

 

Misková Kateřina

6.hod

změna

ICT

C1 (S1)

(A107)

 

Popovičová Jitka

4.hod

odpadá

MAT

SČ1B

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

FYZ

SČ1B

 

Exkurze

Reková Helena

před 8. hodinou dohled B-přízemí

 

Slováčková-Jašč. Blanka

6.hod

přesun <<

SAZ

KP2

(A1)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

SAZ

KP2

 

na 6.hod

Sosnová Soňa

2.hod

přesun >>

CJL

PV2

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

CJL

PV2

(A111)

z 2.hod

Staňková Renáta

2.hod

odpadá

PED

SČ2A

 

Odborná praxe

Témová Marta

2.hod

odpadá

TEV

SČ1B

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

TEV

SČ1B

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Rj N)

OBP

PR1

(E301)

za odpadlou

Tesarčíková Šárka

6.hod

supl. (Mh OC)

ANJ

PŠ2B

(B24)

za odpadlou

Trembačová Lenka

před 5. hodinou dohled E-3. patro

 

Urban Michal

4.hod

změna

ANJ

C1 (S1)

(A107)

 
 

4.hod

spojeno (Mh OC)

ANJ

C1 (S2)

(A107)

 
 

5.hod

přesun <<

ANJ

OŠ1

(A14)

z 7.hod

 

5.hod

odpadá

ANJ

SČ1B (S2)

 

Exkurze

 

7.hod

přesun >>

ANJ

OŠ1

 

na 5.hod

 

před 6. hodinou dohled A-přízemí

 

Pedagogický dohled u třídy:

SČ1B, 2.- 8. hod - Vysocká Taťána

 

 

Suplování:   Čtvrtek 21.2.2019 (Sudy tyden)

Teoretické vyučování

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

SČ2A

P

P

P

P

P

P

P

P

         

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Brůnová Kateřina (Nes)

         

-

-

-

         

Hořínková Michaela (Nes)

-

-

-

                   

Hotová Ivana (Nes)

             

>>

         

Hruška Pavel (N)

..

..

..

-

Kc

Ef

Kr

-

         

Hřivnová Leona (N)

-

..

He

Ad

Sb

..

-

-

         

Chrustová Libuše (DVP)

-

..

..

Kk

Br

..

..

-

         

Kalíšek Igor (DVP)

..

..

..

Mt

-

Kr

-

-

         

Kantorová Iva (L)

   

-

-

-

-

-

           

Kofroňová Ludmila (L)

   

..

-

-

               

Lukasík Adam (Ji)

     

-

-

-

-

           

Misková Kateřina (L)

         

Pp

Ad

-

         

Němečková Věra (DVP)

..

..

..

-

..

-

-

-

         

Nenková Šárka (L)

-

Ab

Jj

                   

Nenková Šárka (Ji)

     

..

Vy

Tc

-

           

Krčmářová Olga (L)

           

-

-

         

Puffová Karla (DVP)

-

..

..

Tm

-

-

-

-

         

Rajská Šárka (N)

-

..

-

Lk

-

La

..

-

         

Sedlačíková Eva (Ji)

     

-

-

-

-

           

Stachoňová Alena (N)

-

..

-

Sn

Sn

..

-

-

         

Švindrychová Zuzana (L)

     

..

-

Ts

..

-

         

Teuerová Kateřina (DVP)

-

..

-

-

..

..

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Abdelhadi Mohamed Bakr Gaballa

2.hod

supl. (Nk L)

ICT

PP1

(E14)

dozor

 

před 4. hodinou dohled A-přízemí

 

Adamčíková Jana

4.hod

supl. (Hr N)

MAT

IT2

(E203)

za odpadlou

 

7.hod

supl. (Ms L)

MAT

AZP3

(A409)

za odpadlou

 

7.hod

odpadá

UPR

SČ2A (U2)

 

Odborná praxe

 

8.hod

odpadá

UPR

SČ2A (U2)

 

Odborná praxe

Barnišin Richard

před 7. hodinou dohled E-přízemí

 

Bařáková Iveta

před 2. hodinou dohled E-3. patro

 

Broďáková Eva

5.hod

supl. (Cr DVP)

VYV

PŠ1C

(B118)

přespočetná hod.

Broskevičová Blanka

7.hod

navíc

ANJ

DSP5

(E300)

do úvazku

 

8.hod

navíc

ANJ

DSP5

(E300)

do úvazku

 

9.hod

navíc

ANJ

DSP5

(E300)

do úvazku

Effenbergerová Šárka

2.hod

přesun >>

CER

HT4

 

na 5.hod

 

5.hod

přesun <<

CER

HT4

(E8)

z 2.hod

 

6.hod

supl. (Hu N)

ETM

IT3

(E104)

přespočetná hod.

 

před 6. hodinou dohled E-1 .patro

 

Hotová Ivana

před 3. hodinou dohled E-3. patro

 

Hummelová Ilona

3.hod

supl. (Hr N)

MAT

SČ4A

(E209)

přespočetná hod.

Jesenovskij Alexej

3.hod

supl. (Nk L)

HOV

OŠ1

(A14)

přespočetná hod.

 

před 5. hodinou dohled E-3. patro

 

Kofroňová Ludmila

před 7. hodinou dohled E-1 .patro

 

Kremeňová Hana

3.hod

přesun <<

HDW

IT1

(E15)

z 5.hod

 

3.hod

odpadá

ICT

SČ2A (S2)

 

Odborná praxe

 

5.hod

přesun >>

HDW

IT1

 

na 3.hod

 

6.hod

supl. (Kl DVP)

ICT

IT1

(E14)

za odpadlou

 

7.hod

spojeno (Hu N)

UPR

IT4 (S2)

(E15)

 

Křikalová Zdeňka

4.hod

supl. (Cr DVP)

VYV

PŠ1C

(B118)

přespočetná hod.

Kubala Karel

4.hod

přesun <<

POS

IT3

(E3)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

POS

IT3

 

na 4.hod

Kučeja Stanislav

5.hod

supl. (Hu N)

ELN

IT3

(E104)

přespočetná hod.

 

před 5. hodinou dohled E-1 .patro

 

Laštíková Šárka

6.hod

supl. (Rj N)

SUR

PV1

(A111)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

CJL

SČ2A

 

Odborná praxe

 

před 8. hodinou dohled E-1 .patro

 

Lukačíková Pavlína

4.hod

supl. (Rj N)

OBP

PR2

(E301)

přespočetná hod.

 

5.hod

přesun <<

FYZ

IT1

(E103)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

FYZ

IT1

 

na 5.hod

Martinásková Jana

4.hod

spojeno (Kl DVP)

ICT

SČ1A (S2)

(E14)

 

Miháliková Jaromíra

před 4. hodinou dohled E-3. patro

 

Pietrasová Vladislava

před 8. hodinou dohled E-přízemí

 

Popovičová Jitka

6.hod

supl. (Ms L)

MAT

AP2

(A407)

za odpadlou

 

před 5. hodinou dohled A-přízemí

 

Reková Helena

před 7. hodinou dohled prostor nad jídelnou

 

Slivková Ludmila

před 3. hodinou dohled A-přízemí

 

Slováčková-Jašč. Blanka

3.hod

přesun <<

ICT

KP3

(E3)

z 7.hod

 

5.hod

supl. (Hr N)

TCH

KP3

(A1)

přespočetná hod.

 

7.hod

přesun >>

ICT

KP3

 

na 3.hod

Sosnová Soňa

4.hod

supl. (Sv N)

CJL

IT1

(E103)

za odpadlou

 

5.hod

supl. (Sv N)

CJL

SČ3A

(E107)

za odpadlou

 

před 6. hodinou dohled prostor nad jídelnou

 

Staňková Renáta

10.hod

navíc

SPP

DSP5

(E202)

do úvazku

 

11.hod

navíc

SPP

DSP5

(E202)

do úvazku

Šejdová Lenka

před 2. hodinou dohled B-1. patro

 

Témová Marta

4.hod

supl. (Pu DVP)

UPR

OŠ2

(E6)

za odpadlou

Tesarčíková Šárka

6.hod

supl. (Sd L)

OBV

KP3

(A1)

za odpadlou

 

7.hod

odpadá

UPR

SČ2A (U1)

 

Odborná praxe

 

8.hod

odpadá

UPR

SČ2A (U1)

 

Odborná praxe

Trembač Lukáš

6.hod

supl. (Nk Ji)

ZBO

PR2

(E301)

přespočetná hod.

 

před 3. hodinou dohled Bazén

 

Urban Michal

před 2. hodinou dohled Šatna

 

Vavrošová Pavla

před 2. hodinou dohled A-přízemí

 

Vysocká Taťána

5.hod

supl. (Nk Ji)

ZBO

PR2

(E301)

za odpadlou

Vytřasová Radmila

6.hod

přesun <<

TCH

C1

(A107)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

TCH

C1

 

na 6.hod

Janoušková Martina

2.hod

odpadá

SOP

SČ2A

 

Odborná praxe

 

Zpracováno v systému Bakaláři