Zpracovala: Věra Němečková, 31. 8. 2017

Akce PK tělesné výchovy 2017/2018

18. 12. 2017

ŠKOLNÍ TURNAJ V SÁLOVÉ KOPANÉ

Dne 14. 12. 2017 se konal ve sportovním areálu naší školy již tradiční turnaj v sálové kopané chlapců.
Turnaje se zúčastnilo celkem 67 žáků z 15 různých tříd! Žáci vytvořili 8 družstev, které odehrály v základních skupinách 3 utkáních systémem „každý s každým“ a poté týmy bojovaly o celkové umístění.
Celkovým vítězem turnaje se stalo družstvo chlapců složené ze tříd HT4 a SČ4B ve složení Kovář, Kovařík, Uhliarik, Čechal a, Dreiseitl.
Velmi dobrý výkon podali žáci prvního ročníku tříd KU1 a HT1, kteří skončili na druhém místě. Třetí místo obsadil kolektiv tříd IT4 a SĆ1B
Všem zúčastněným blahopřejeme.

12. 12. 2017

FLORBALOVÝ TURNAJ DÍVEK

30.11.2017 se družstvo naší školy ve složení Marie Konečná, ,Eliška Kučerová, Natálie Horňáková, Lenka Hermanová, Anna Glacová, Vendula Šilharová ,Adéla Štefková, Miroslava Kelešová, Michaela Klásková, Jůlie Ružičková a Adéla Mamulová zúčastnilo turnaje ve florbalu dívek na SPSCH v Ostravě Zábřehu.

Naše družstvo obsadilo páté místo. Jelikož se jedná o mladé studentky, umístění v příštím roce bude určitě lepší. Turnaj proběhl bez zranění. Děvčatům děkuji za reprezentaci školy.

Turnaje se zúčastníme určitě i příští rok.

Mgr. Věra Vašutová

5. 12. 2017

BADMINTONOVÝ TURNAJ ZAMĚSTNANCŮ ŠKOLY

V pátek 1. 12. 2017 se uskutečnil v prostorách sportovního areálu SŠ Prof. Z. Matějčka badmintonový turnaj ve čtyřhře určený pro všechny zaměstnance školy. Turnaj zorganizovala předmětová komise tělesné výchovy spolu s vedením sportovního areálu. Akce se zúčastnilo 22 zaměstnanců, kteří buď aktivně bojovali o vítězství, nebo hlasitě fandili.
Nalosované dvojice se spolu soutěžily systémem „každý s každým“, takže všichni účastníci odehráli sedm napínavých zápasů.
Po urputném boji zvítězil pár ve složení Hana Kremeňová a Jiří Petruška, na druhém místě se umístili Pavla Kosmáková a Miroslav Lukavský a třetí místo vybojovaly Hana Sivková a Michaela Hořínková. Všichni zúčastnění byli odměněni cenami a ti nejlepší i diplomy za umístění.
Jsme rádi, že turnaj proběhl v přátelské atmosféře a turnaj tak je skvělou vánoční tradicí.

1. 12. 2017

FLORBALOVÝ TURNAJ CHLAPCŮ STŘEDNÍCH ŠKOL – SKUPINA B

Ve středu 29. listopadu se nejlepší florbalisté naší školy účastnili florbalového turnaje chlapců středních škol – skupina B, který se konal na SPŠ chemické a SPŠ stavební v Ostravě – Zábřehu. Náš tým odehrál tři napínavá utkání, ale přes veškerou snahu a bojovnost se nám nepodařilo postoupit ze skupiny. Chlapcům velmi děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Školu reprezentovali žáci: Jakub Čechal, Vít Hladík, Josef Dreiseitl, Samuel Pospíšil, Matěj Hoza, Alex Ďurina, Lukáš Vrba, Jan Kašpar, Ondřej Maleňák, Lukáš Vašica, Marek Glumbík, Filip Juhos.

Pedagogický dozor: Trembač

1. 12. 2017

TURNAJ V ODBÍJENÉ DÍVEK - OKRESNÍ KOLO

Okresní kolo turnaje v odbíjené dívek SŠ proběhlo 24.11.2017 ve sportovní hale Gymnázia Volgogradská v Ostravě Zábřehu. Naše děvčata přes veškerou snahu a po skvělém týmovém výkonu bohužel nepostoupila ze skupiny a tím pádem se umístila na celkovém 5. – 6. Místě. Nutno podotknout, že naše škola nedisponuje takovým počtem vrcholových volejbalistek jako třeba gymnázia, ale i tak se děvčata prala o každý míč a dosahovala dobrých skóre. Účast v okresním kole je pěkný výsledek. Děvčatům moc děkuji za reprezentaci školy.

Naši školu reprezentovaly : Aneta Vaňásková, Sońa Benová, Lenka Herrmannová, Liliana Bauerová,  Hana Robenková, Veronika Rorychová, Anna Glacová, Vendula Šilheřová, Nikol Raběčná, Marie Gawelczyková, Ivana Vaňková, Adéla Muschálková

Vedoucí akce: Mgr.Radka Burkovičová

30. 11. 2017

TURNAJ V ODBÍJENÉ DÍVEK SŠ - SKUPINA C

Turnaj v odbíjené dívek SŠ proběhl 13.11.2017 ve sportovní hale SŠSP Příčná v Otravě Porubě. Naše děvčata se po výborném výkonu umístila na výborném druhém místě a postoupila do okresního kola. Našim studentkám gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

ŠKOLNÍ TURNAJ CHLAPCŮ A DÍVEK VE STOLNÍM TENISE

Ve dnech 7.11.2017 a 14.11.2017 se uskutečnil turnaj ve stolním tenise. Celkem se zúčastnilo 21 dívek a 45 chlapců. Turnaj chlapců měl dobrou sportovní úroveň.