Informace

Studium

SkolSpec.cz / Informace / Aktuality / EVROPSKÉ DNY HANDICAPU

AktualityEVROPSKÉ DNY HANDICAPU

19.10.2017

3. – 5. 10. 2017 se konal v Ostravě XV. ročník Evropských dnů handicapu s podtitulem Rodina a handicap. Program zahrnoval odbornou konferenci, sportovní utkání, jarmark, workshopy, semináře i výtvarnou soutěž. Vrcholem akce byl slavnostní večer Křišťálový kamínek, na němž byla předána ocenění za celoživotní práci, mimořádné činy a aktivity lidem s handicapem i bez něj.

V rámci této mezinárodní akce navštívila naši školu sedmičlenná delegace z Francie, Polska a České republiky. Po obědě byl na programu film o naší škole a následně prohlídka školy. Šlo hlavně o prostory, kde jsou vzděláváni žáci se speciálně vzdělávacími potřebami.Kontaktní formulář

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Předmět:
Text:
ověřovací obrázek
Ověřovací řetězec:
Odesláním zprávy dáváte Střední škole prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava - Poruba, souhlas se zpracováním
osobních údajů.
(povinné položky jsou označeny hvězdičkou, uvádějte pravdivé údaje)

logo msk
logo_prisp_organizace_MSK
logo MSMT
ramps_png

Menu zápatí